JLABS

JLabs.Docs.Licence

Veřejné obchodní podmínky produktů JLabs resp. I3S


Bullet Viz též www.jlabs.cz/cenik
Bullet Ceny jsou uváděny v českých korunách, platby se rozumějí předem.
Bullet Relativní ceny se vztahují na původní ceny pořizovaných produktů.
Bullet Předpokládá se roční úprava cen o inflaci.
Bullet Slevy je možno vyjednat při dlouhodobých kontraktech.
Bullet Rozšíření a změny úrovně servisu je možno vyjednat do sedmi dnů od iniciace jednání.
Bullet Havarijní změna je také možná. V tom případě se doplácí 130% rozdílu v ceně zpětně od doby, kdy naposledy došlo k úpravě ceny na stávající úroveň. Tato možnost se nabízí pro řešení havárií s požadavkem na rychlejší než zaručenou dobu odezvy.
Bullet Licence - viz licenční ujednání.
Bullet Prohlášení o konformitě, validační protokoly a obdobné písemné materiály jsou vydávány za standardní poplatek 4900/strana.
Bullet Vyřazené nebo ukončené systémy. Je-i jednou systém resp. jemu odpovídající servisní činnost ukončen, typicky z důvodů expirace smlouvy, negarantuje JLabs dostupnost či existenci žádných záložních verzí systémů či dat. Zotavení z nové uvedení do provozu takových systémů je případně možné za poplatek 20% z ceny systému upravené a kumulovanou inflaci od okamžiku původního uvedení do provozu. Provoz systémů po skončení jim odpovídajících kontraktů není zaručen. Nicméně takové systémy nejsou na straně nijak bezprostředně a aktivně vypínány nebo rušeny. Provoz systémů po ukončení kontraktu je možný za cenu 7200 a každý den po expiraci kontraktu.
Bullet Příklad zotavení terminovaného systému. Řekněme, že systém v ceně X a po D dnech po jeho terminaci zákazník požaduje jeho restart za účelem vytvoření záložních kopií dat či migrace na jinou platformu. A nechť takové migrace či zálohování vyžadují provoz po R dnů. Restart systému není nijak zaručen, ale je-ii technicky vůbec možný, pak zprovoznění a odpovídající provoz bude stát 0.2*X + (D+R)*7200. To neřeší potenciální licenční problémy, avšak JLabs nebude zkoumat a ani vyžadovat licenční plnění v takovém případě, pokud R nepřesáhne 30dnů.Bullet Nadřízená kapitola dokumentace / rejstřík


JLABS Aktualizováno dne 20051215. Komentář: info@jlabs.cz